stín
Názory našich klientů


Tyto služby jako u Vás, bych si přál v nové vznikající průmyslové zóně v Ostrově u Stříbra. Určitě by Vás využívali všichni pracující a občasné z kosteleckého regionu. Vaše velmi dobré služby propaguji všude u svých známých. Děkuji.

Ladislav Netrh, občan a obecní zastupitel obce Kostelec u Stříbra


----

Dobrý den,

chtěla bych vyjádřit velký dík a pochvalu chirurgické ambulanci v Plané, zejména panu MUDr. Pumrovi a jeho dvěma sestřičkám, za příkladný přístup k pacientovi, za odborné úžasné ošetření panem doktorem, kdy jsem se s takovým přístupem v žádném zdravotnickém zařízení nesetkala. Stal se mi úraz dne 1. 12. 2015 v Německu (amputace špičky palce pravé ruky) a já jsem byla nucena, přestože jsem z Rakovníka, vyhledat pomoc u Vašeho zařízení. Pan doktor mi prst přišil, velice odborně a chování personálu chirurgické ambulance bylo opravdu příkladné. Ještě jednou vřelé díky a kéž by takových zdravotníků bylo víc. S přáním hodně zdraví v novém roce.

Jana Klucová , Rakovník.

 

----


Velké poděkování fyzioterapeutkám na odd. NIP za jejich ochotu, chování a vstřícnost ke mně. Díky nim se zase opět hýbu a pomalu se vracím do normálního života.


Jiřina Tománková, Velká Hleďsebe


----

Dobrý den,

chtěl bych poděkovat za velmi profesionální přístup všech odborníku na oddělení chirurgie. Byl jsem 3.11.2014 na operaci pupeční kýly. Chci poděkovat všem lékařům na operačním sále a to primáři MUDr. Švecovi, anesteziologovi MUDr. Paškovi a celému kolektivu. Dále děkuji všem sestrám na lůžkovém oddělení chirurgie za profesionální přístup k pacientovi.

S pozdravem pacient Josef Lukavský

----

Dne 23.3.2013 jsem byla na urologickém výkonu ve vašem zařízení. Děkuji touto cestou všem ošetřujícím lékařům, panu primaři Umerovi, všem sestřičkám za mimořádnou odbornou, laskavou a usměvavou péči. Vaše práce vysoce převyšuje nadstandart. Jste laskaví, ochotní a usměvaví odborníci.

Děkuji Vám všem. Pacientka Marie Hlaváčková, Sokolov

----

Vážený pane řediteli,

dne 11.2.2013 jsem byla hospitalizovaná na Vašem urologickém oddělení na jednodenní operační zákrok doporučené p.primařem Umerem Saidem.Byla jsem velmi překvapena Vaší novou nemocnicí, zařízením pokojů, operačního sálu a hlavně obsazením Vašeho personálu- sestřičkám,lékařům,p.primáři Švecovi,p.primáři Saidovi moc děkuji za skvělou péči a přístup. Vřele doporučím Vaši nemocnici všem mým přátelům a známým.

Děkuji za vše s pozdravem Vaše pacientka Romana Kešnerová ze Sokolova

----

Danke für gutes Ergebnis und perfekte Betreuung

Hallo Zusammen, ich wurde am Dienstag den 05.02.2013 von Dr.Paulis in Plana operiert. Er hat bei mir eine Brustvergrösserung durchgeführt. Ich bin sehr mit dem Ergebnis zufrieden und würde mich jederzeit wieder von Ihm operieren lassen. Auch die gesamte Organisation und Planung über Cosmetic-OP war grossartig!!! Vielen Dank für die gute Betreuung und weiterhin viel Erfolg!!!!

Einen grosses Dankeschön von einer sehr glücklichen Patientin.

---

Dobrý den,

dne 26.září 2012 jsem byla operována v Swiss Med Clinic v Plané u Mariánských Lázní na doporučení mého obvodního lékaře.Jednalo se o laparoskopickou cholecystektomii.Od prvního dne jsem se tu cítila jako na zámku.Nádherně zrekonstruovaná Plánská nemocnice,vybavení a hlavně lidský přístup veškerého personálu.Všichni byly velmi profesionální a ohleduplní.Tímto bych chtěla poděkovat celému chirurgickému oddělení sestřičkám a panu primáři Švecovi.

Všem Vám děkuji s úctou Andrea Habrmanová  • Nejlepší nemocnice - Bezpečnost a spokojenost pacientů je důležitá
  • Nejusměvavější nemocnice - Úsměv je důležitá součást jakékoliv léčby