stín
Dotazy a odpovědi
V sobotu bych měla nastoupit do vašeho zařízení k zákroku na urologii. Zajímalo by mě, když se zákrok bude konat týž den, jak bych měla být přiravena. Krom toho, že od půlnoci bych neměla jíst ani pít.
B.S.
Odpověď

Operační výkon proběhne v den příjmu, proto není nutná žádná další příprava, než nejíst od půlnoci. Pokud jste kuřačka, pokuste se ráno nekouřit. S sebou přineste svá předoperační vyšetření.Kolik se platí za operaci kýly v jizvě.

A.G.
Odpověď

Pokud máte standardní zdravotní pojištění v České republice, nebudete za operaci kýly platit nic.Budu zřejmě muset podstoupit operaci žlučníku, dle výsledku vyšetření na Sonu, doslechl jsem se o Vašem pracovišti od svého příbuzného, který bude v nejbližších dnech Vaším pacientem. Proto by mě zajímalo jako pojištěnce VZP a bydlícího v Klášterci nad Ohří, zda by byla nějaká možnost tento zákrok podstoupit u Vás a za jakých podmínek.

Anonym
Odpověď

Zákrok samozřejmě provádíme. Kontaktujte prosím naší recepci SWISS MED CLINIC na telefonním čísle 374 612 111. Ochotně vám zajistíme vhodný termín ke konzultaciJaké jsou možnosti hrudní sympatektomie z důvodu nadměrného pocení? Provádíte tento zákrok na Vaší klinice? Je tento zákrok hrazen pojišťovnou?

Anonym
Odpověď

Tento zákrok se přímo na naší klinice neprovádí, zde je možná pouze aplikace botulotoxinu. Prosím, kontaktujte MUDr. Pospíšila (ronald.pospisil@nemocnicekladno.cz), který je specialistou v této oblasti a zeptejte se na vše potřebné. Tento zákrok bohužel nehradí žádná zdravotní pojišťovna. Cena zákroku je cca 30 000 Kč.  • Nejlepší nemocnice - Bezpečnost a spokojenost pacientů je důležitá
  • Nejusměvavější nemocnice - Úsměv je důležitá součást jakékoliv léčby