stín
Foto/Video
Video
... zavřít
Pokoje
Nemocniční pokoje s puncem čtyřhvězdičkového hotelu

Kromě bezproblémové dostupnosti operačních výkonů prováděných špičkovými odborníky si SWISSMED CLINIC zakládá na komfortu a příjemných pocitech všech pacientů po celou dobu jejich pobytu. Na základě zahraničních zkušeností bylo vybudováno pooperační oddělení s 36 pohodlnými lůžky v jedno, dvou a třílůžkových klimatizovaných pokojích, vždy s vlastním sociálním zařízením. Ochotný, citlivý a vždy pozorný zdravotnický personál, chutná a kvalitní strava, u každého lůžka televize a možnost připojení na rychlý internet, to jsou standardy SWISS MED CLINIC.

Detaily jako květiny a denně čerstvé ovoce dokáží pak ještě zpříjemnit pobyt pacientů.
... zavřít
Nemocnice
Nadstandardní soukromé zdravotnické zařízení SWISS MED CLINIC se nachází v malém klidném městečku Planá u Mariánských Lázní, vzdáleném od Prahy přibližně hodinu a půl pohodlné cesty po dálnici D5.

SWISS MED CLINIC sleduje nejmodernější světové trendy a aplikuje pouze dokonale prověřené a spolehlivé léčebné postupy. Současným trendem jsou zejména miniinvazivní operační zákroky, které se dají provádět bez potřeby následné hospitalizace, anebo které vyžadují pouze krátkodobou (jednodenní) hospitalizaci.

Unikátní geografická poloha SWISS MED CLINIC na okraji známého západočeského lázeňského trojúhelníku umožňuje zajištění následné rehabilitace a rekonvalescence pro pacienty, ale i jejich rodinné příslušníky, v mnoha kvalitních hotelových a lázeňských zařízeních v blízkých Mariánských Lázních, Konstantinových Lázních, Františkových Lázních nebo Karlových Varech.
... zavřít
Historie
Historické fotografie nemocnice v Plané

Historická budova nemocnice v roku 1909, kdy sloužila jako dětský domov, 90 let byly budovy různě přestavovány, upravovány a rekonstruovány, novější byly postupně dostavovány až do roku 1999.

Rekonstrukce SWISS MED CLINIC byla dokončena v roce 2010 a v dnešní době nabízí špičkové služby chirurgie, urologie, gynekologie,
ortopedie, plastické chirurgie, či jednodenní chirurgie.
... zavřít
Video
play
Pokoje
play
Nemocnice
play
Historie
play
  • Nejlepší nemocnice - Bezpečnost a spokojenost pacientů je důležitá
  • Nejusměvavější nemocnice - Úsměv je důležitá součást jakékoliv léčby